KIA Stinger

3,3 T-GDI AWD GT Autom. Barolo Red Leather, Panorama Glass Roof

Coupe
2019
Automaatti
74000km
Bensiini
porvoo
Arvonlisäverovähennyskelpoinen
664 €/kk
Tai 41 900 €
+ toimistomaksu
Merkki
KIA
Malli
Stinger
Kilometrit
74000 km
Korimalli
Coupe
Rekisterinumero
YLI-603
Käyttövoima
Bensiini
Vaihteisto
Automaatti
Ovien lukumäärä
5
Vetotapa
Neliveto

Osamaksulaskuri

Käsiraha
4210
Rahoitusaika
60 kk
Viimeinen erä
8380
664.00 € / kk
Toimituskulut
195.00 €
Perustamismaksu
395 €
Käsittelymaksu
15 € / kk
Rahoitettava osuus
38280
Korko
6.95 %
Viimeinen suurempi erä
8380
Todellinen vuosikorko
8.35 %
Luottokustannukset
51781

Laske sinulle sopiva osamaksurahoitus ja hae alustava luottopäätös. Hakemus ei sido ottamaan rahoitusta. Laskelmat ovat suuntaa antavia.

Sujuvampaa autoilua näillä lisäpalveluilla

Uusi auto, uusi autovakuutus

Uusi auto, uusi autovakuutus

Meillä hoidat autovakuutuksen kätevästi kuntoon suoraan auto-ostoksen yhteydessä! Asiantunteva henkilökuntamme opastaa mielellään juuri sinulle sopivan vakuutuskokonaisuuden valinnassa. Olemme yhteistyössä kaikkien Suomen suurimpien vakuutusyhtiöiden kanssa.
Lue lisää
Lisäturvaa vaihtoautolle Järveltä

Lisäturvaa vaihtoautolle Järveltä

Tarjoamme vaihtoauton ostajille lakisääteisen virhevastuun lisäksi lisäturvaa yllättävien vikojen varalle jopa alle 10 eurolla kuukaudessa! Järviturva on saatavilla alle seitsemän vuoden ikäisiin autoihin, joilla on ajettu enimmillään 150 000 kilometriä.
Lue lisää
Auto kotiin kuljetettuna
Autotaloissamme on laaja valikoima uusia Suzukeja.

Auto kotiin kuljetettuna

Tee autokaupat kotisohvalta käsin: haluamasi auto tuodaan suoraan kotiovellesi! Kotiintoimitus on loistava palvelu sinulle, joka et ehdi tai halua kierrellä autoliikkeissä vaan haluat tehdä autokaupat sujuvasti verkossa. Haluaisitko tämän auton ovellesi jo huomenna?
Lue lisää
Autotaloissamme on laaja valikoima uusia Suzukeja.

Voit hankkia tämänkin auton joustavasti Yksityisleasingillä

Järvi Yksityisleasingin avulla pääset uuden tai vaihtoauton rattiin kiinteällä kuukausihinnalla ilman käsirahaa. Yksityisleasingillä et murehdi autolainasta, autosi arvon alenemisesta tai autosi myymisestä. Leasingpalvelumme suunnitellaan aina juuri sinulle sopivaksi kokonaisuudeksi. Minimi sopimuskausi on 12 kuukautta, mutta voit solmia kanssamme myös pidemmän leasingsopimuksen. Joustavaa, vaivatonta ja ennakoitavaa!

Myyjät ja yhteystiedot